EN | CZ

MANUFAKTURA

Originální vinná kosmetika MANUFAKTURA je založena na příznivých účincích vinné révy, kterou využívá ve formě hroznového oleje, vína a peelingu z hroznových jadérek. První zmínky o víně pocházejí již z doby bronzové, v kosmetice se však začalo více používat teprve nedávno. Přispěly k tomu vědecké studie, které prokázaly, že víno je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů - polyfenolů. Ty účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity, ochraňují důležité kožní lipidy a proteiny, zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě.

Ovocné kyseliny obsažené v hroznech mají regenerační, hydratační a omlazující účinky. Vinná kosmetika je doprovázena svěží vinnou vůní s ovocnými tóny, je vyráběna s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech.

V NAŠICH LÁZNÍCH SI MŮŽETE VYBRAT, VYZKOUŠET A ZAKOUPIT Z VÍCE JAK 40-TI PRODUKTŮ SPOL. MANUFAKTURA. GARANCE DOBRÉ CENY!

LES FLEURS DE BACH

Rádi Vám nabídneme a doporučujeme jako luxusní alternativu k našim používaným terapeutickým olejům a krémům od společnosti MANUFAKTURA nebo SALUS , francouzskou prestižní kosmetickou značku LES FLEURS DE BACH založenou na principu Bachovy květové esence.

Bachova květová terapie neléčí přímo fyzické nemoci, ani nenahrazuje lékařskou péči, ale dokáže jít ke kořeni problému, docílit emocionálního vyladění, které nám zlepšuje i fyzický stav organismu. Dr. Bach neléčil nemoc nebo její symptomy, ale konkrétního jedince. Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše.

  • Dr. Edward Bach chtěl a našel něco, co řeší příčiny ne symptomy.
  • Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin propojil negativní stavy mysli lidí s positivními účinky rostlin.
  • Vybral 38 základních rostlin, které pomáhají pečovat nebo navrátit rovnováhu emočních a fyzických sil.
  • Popsal metodu jejich sběru a zachování pozitivních sil.

Výběr produktů , které používáme v našich lázních Vám rádi nabídneme k prodeji, případně Vás pošleme o pár metrů dál, do nově otevřeného obchůdku Les Fleurs de Bach , kde se Vás rádi ujmou a vše vysvětlí.

Řásnovka 1, CZ - 110 00 Praha 1, Tel.: 00420 602 573 735, 00420 222 311 230, e-mail: info@vinnelazne.cz