EN | CZ

Pro co nejúžasnější zážitky vám přinášíme několik podnětů . Nestyďte se ozvat a probrat s námi, která z procedur pro vás v daný čas může být nejlepší. Zároveň pro vás najdeme nejlepší možný čas, který vám bude vyhovovat. Stejně tak vám rádi vysvětlíme a popíšeme veškeré detaily z průběhu procedur.

Přijďte s předstihem

Přijďte k nám alespoň 10-15 minut před začátkem objednané procedury, a to z důvodů ostatních navazujících rezervací. Pozdní příchod bohužel zkrátí čas vaší masáže, a to bez nároků na jakoukoliv slevu.

Co si vzít sebou

U nás ve Vinných lázní Sv. Anežka vám nabídneme jednorázové spodní prádlo, které můžete využít a nebo vzhledem k tomu, že prostor je ze 100% privátní a v danou chvíli jenom váš, je naprosto přirozené pohybovat se v našich prostorách nazí, resp. v županu/prostěradlu/osušce. Stejně tak máte možnost kdykoli využít sprchu. Doporučujeme obléci se k nám ležérně pro případ, že vám může zůstat na pokožce olej po proceduře.

Doporučení/podmínky

Žádáme vás, abyste před započetím masáže nebo při rezervaci informovali pracovníky recepce o případném zdravotním problému, operaci, alergii nebo jiné indispozici. V takovém případě doporučujeme konzultaci s lékařem. Masáž je na vlastní riziko a Vinné lázně Svatá Anežka neručí za případné zhoršení zdravotního stavu. Stejně tak prosíme o upozornění na vaše těhotenství a uvedení konkrétního měsíce, abychom vám zajistili veškerý komfort a péči.

Řásnovka 1, CZ - 110 00 Praha 1, Tel.: 00420 602 573 735, 00420 222 311 230, e-mail: info@vinnelazne.cz