EN | CZ

Levandulová procedura 150 min. 4.700 Kč

Účinky levandule: Aromatická levandule je nejznámější antistresovou bylinou hojně využívanou pro své blahodárné účinky již v dobách starého Egypta. Díky vědecky prokázaným zklidňujícím účinkům na nervovou soustavu pomáhá mnoha lidem v potlačení depresí, nervozity a nespavosti. Neméně důležitou roli hraje i její schopnost zmírnit fyzické bolesti- především bolesti hlavy, svalů a revmatické potíže. Má pozitivní vliv na trávení, pomáhá při nachlazení a zmírňuje potíže s dýcháním. Její využití je všestrané jak z vnějšího, tak vnitřního užití.

Rituál: doba trvání 150 min

1. Čajové zahájení rituálu doba trvání: 10-15 min. Před samotnou procedurou Vás přivítáme v našem nově otevřeném relaxačním salónu , kde můžete nad šálkem kvalitního / bylinného/ levandulového čaje se příjemně uvolnit a nechat čas pro další 2 hodiny pomalu plynout.

2. Zklidňující levandulová koupel: doba trvání: cca 30 min. Zde Vás čeká koupel ve velké dřevěné kádi s přidanou levandulovou esencí pro zlepšení krevního oběhu a celkového uvolnění organismu. Po dobu návštevy lázně inhalace levandulového éterického oleje z aromalampy, který zklidňuje podrážděné sliznice a ulevuje dýchání. Během procedury máte možnost využít naše speciální Levandulové menu zahrnující Domácí levandulové sušenky, Levandulovou limonádu a hlavně originální a skvělou Levandulovou zmrzlinu připravovanou jen a jen pro nás nejlepším producentem čerstvé zmrzliny v Praze – spol. Angelatto.

3. Relaxační masáž levandulovým olejem, doba trvání: 2 x 40 min

Možno zvolit mezi intenzivní hloubkovou masáží, či jemnou aromaterapeutickou masáží. Masáž provádíme kvalitním horkým levandulovým olejem, či na přání zvolíme konkrétní bylinky přímo pro Vás. Mezitím, co bude masírován Váš partner, vy budete relaxovat na lůžku s nebesy či pokračovat v příjemné koupeli. Všechny kosmetické produkty včetně olejů jsou 100% čistě přírodní od společnosti Botanicus.

4. Jako dárek od nás obdržíte malé překvapení od společnosti Botanicus.

Řásnovka 1, CZ - 110 00 Praha 1, Tel.: 00420 602 573 735, 00420 222 311 230, e-mail: info@vinnelazne.cz