EN | CZ

Efektivní způsob pro dosažení celkového uvolnění svalového napětí, zklidnění mysli a regeneraci pokožky. Ušlechtilé vonné oleje a esence od francouzské kosmetické firmy Les Flaires de Bach a od firmy Salus budou ještě dlouhé hodiny intenzivně působit podle svého specifického účinku na místech, kde je jich potřeba.

Svatoanežská aroma masáž celého těla

Aroma masáž celého těla je úžasná relaxační masáž s mnoha možnostmi volby olejů (jasmín, citronová tráva, růže, zázvor, skořice a orientální koření) Mocná kombinace hojivého doteku, jemného pohlazení, hlubší masáže v případě namožených svalů a dodání energie ve spojení s esenciálními vonnými oleji je nepřekonatelným požitkem. Aroma masáž má mnoho výhod a to jak fyzických, emocionálních, tak i spirituálních a energetických. V oblasti fyzické zbavují různé masážní hmaty bolesti, zvyšují cirkulaci krve a lymfy, pomáhají odstranit toxiny a snižují svalovou únavu a napětí. Na emociální úrovni zklidňují mysl a city navodí výraznou relaxaci.

1.590 Kč / 60 minut
1.890 Kč / 90 minut

Terapeutická hloubková masáž celého těla

Velice účinná, terapeutická masáž, zaměřená na manuální korekci páteře a odstranění napětí svalstva. Základem je klasická masáž, využívající nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky. Tato technika účinně a efektivně řeší bolesti zad a přilehlých tkání, včetně bolestivých zatvrdlin ve svalu

1.590 Kč / 60 minut
1.890 Kč / 90 minut

Bylinná masáž

Bylinná masáž spočívá v kombinaci tradiční thajské masáže s přikládáním nahřátých bylinných váčků na energetická centra těla. Thajská bylinná masáž působením na akupresurní body tělo uvolní, odstraní ztuhlost svalů a kloubů a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Díky horkým bylinám se unavené tělo prohřeje a uvolní, čímž dochází k rychlé úlevě od bolesti a stresu. Byliny provoní vzduch a působí aromaterapeuticky. Bylinná masáž navodí dokonalý pocit celkového uvolnění a pohody, tělesné a duševní harmonie.

1.990 Kč / 60 minut
2.290 Kč / 90 minut

Medové pohlazení – relaxační procedura

Směs medu a vonného oleje ylang-ylang je zárukou nevšedního prožitku. Terapeutka vám jemnými a příjemnými tahy natře celé tělo touto skvělou zahřátou směsí, zabalí vás do prostěradla a osušky a následně si užijete relaxační masáž obličeje a hlavy. Po této proceduře budete odpočatí, zregenerovaní a vaše pleť bude hebká a sametová.

1.990 Kč / 60 minut
2.290 Kč / 90 minut

Obličejová masáž, extrémně relaxační procedura

Tato zázračná relaxačně terapeutická masáž, jejíž účinky jsou viditelné hned po první aplikaci, působí na pleť, lymfu a mimické svaly obličeje. Provádí se luxusním obličejovým olejem obsahujícím růžovou, neroli a cedrovou esenci, aromaterapeutická složka je nedílnou součástí této jemné a úžasně příjemné terapie. Po jejím absolvování budete nejen odpočatí a uvolnění, ale opravdu viditelně omládnete. Váš obličej bude zářit.

890 Kč / 30 minut
1.590 Kč / 60 minut

Reflexní lymfatická masáž

Lymfatické masáže jsou oblíbenou hloubkovou masážní technikou. Ač zní název ‚lymfodrenáž‘ poněkud klinicky, nemusíte mít strach opravdu se jedná o příjemnou uvolňující masáž. Lymfatické stimulace nejsou žádnou novinkou – byly prováděny již v antice. Kdo někdy nezažil pocit těžkých nohou? Masáž dolních končetin odstraňuje pocit těžkých nohou, pomáhá proti otokům kotníků, lýtek a stehen.

1.590 Kč / 60 minut
1.890 Kč / 90 minut

Ajurvédská olejová masáž

Ájurvédská masáž prováděná zkušeným masérem je energetická masáž a masér Vám zpět vrací Vaši energii.Jedná se o techniku, jejíž účinek Vás může hluboce zasáhnout. Každý ji může prožít jinak. Jedno však platí - zasáhne Vás tak hluboce, jak hluboce si ji dovolíte příjmout. Provádí se na volné tělo a má tři části: - zklidnění a ztišení - uvolnění - nabití, doplnění energie Tak jak všude jinde, i u ájurvédských technik platí, že nic neuspěcháte. Proto doporučujeme projít všemi jednoduššími formami ájurvédských masáží - základní, poloviny těla a pak teprve, až jste schopni ji příjmout, prožít masáž celého těla.

1.590 Kč / 60 minut
1.890 Kč / 90 minut

Silky Hand

Kompletní a vydatná péče o vaše dlaně a prsty s omlazujícím účinkem. Masáž rukou se provádí od prstů až k ramenům. Na rukou a nohou se nacházejí tisíce reflexních bodů velkých jako špendlíková hlavička, spojených s různými orgány, funkcemi a částmi těla. Nejpříjemnější zážitek, který můžete dopřát svým rukám.

690 Kč / 30 minut

Dětská masáž

Jemná ovocná olejová procedura zaměřená na záda, hlavu, ramena a ruce. Je prováděna speciálně vyškolenou a certifikovanou masérkou. Všechny děti vnímají masáž velmi senzitivně a spokojeně.

890 Kč / 45 minut

Uklidňující masáž pro nastávající maminky

Citlivá relaxační masáž, která nastávající mamince přinese psychickou pohodu a pozitivně ovlivní i na tělesné úrovni. Éterické oleje používané v masážních směsích jsou voleny na základě aktuálních potíží ženy a rovněž podle stadia těhotenství. Mohou pomáhat např. při odstranění stresu či strachu z porodu, jsou ale také účinnými pomocníky při řešení problémů s otoky, které těhotenství často provázejí. Žena může volit mezi masáží v délce 60 nebo 90 minut. Při 60minutové masáži se terapeutka věnuje především masáži zad a šíje. Terapie je pak zakončena hluboce relaxační masáží obličeje a dekoltu. Není vhodná pro první trimestr.

1.390 CZK / 60 minut

Řásnovka 1, CZ - 110 00 Praha 1, Tel.: 00420 602 573 735, 00420 222 311 230, e-mail: info@vinnelazne.cz